Cordless ka hopena? Eou Hitachi DV18DCL2: hoakaka, hōʻike manaʻo
General 'ike e pili ana i ka ho
Key Hiʻona
  • Ano o ka malama ana i Chuck - ola.
  • Size o ka pūpanapana - kaʻaoʻao pale o ka mai 1.5 hiki i 13 mm o.
  • I ka helu o ka wikiwiki - 2.
  • ʻeli anawaena pōhaku lepo pā - mai i ka 13 mm o.
  • ʻeli anawaena metala kumu - mai i ka 13 mm o.
  • Anawaena laau i ka weheʻana - i 38 mm o.
  • Hoʻohewa anawaena - 8 mm o.
  • Hana 'Ōlelo lōʻihi - 234 mm o.
  • Weight - 1,6 kg.
Powerplant iie
Hoakaka Power Systems Hitachi DV18DCL2
Mua o nā mea a pau ia mea e pono ke kuapo i ka oiaio o ka pono o ka o na pu ki, a me Li-Ion format. Hoole o ka mea ulana pukapuka mea paahana paa ma vogue i waena o ka nui Manufacturers, a pela no i koe ua ho'āponoʻia, no ka mea, o ka mea nāna hookipa mai i ka oo hana nona iho pa alima - i loko o kekahi hihia, i ka wā o ka hana kaʻina. A eia ka mea i pono, e dispel mau kaʻao e pili ana i ka o na pu ki kŘkohu. Ka mea mua o ka mana haʻahaʻa like me ka mea ulana pukapuka, na¯. i kēia mea pela, no ka mea, o ka mana mai o ka engine pono e loli ai i ka pono o ke kanawai. Ka lua o nā kaʻao ua pili i ka mea i lalo o nā kūlana o ka wehe 'ana i nā mea hana, e e kaupalena' ia ka wā o ka malama, i ka e ole ae i ka Makuakane me ka lōʻihi hana keʻano o ka hanaʻana. Kekahiʻoiaʻiʻo i loko o kēia, akā, Hitachi DV18DCL2 Liion, e like me na mea he nui nā ana hoʻohālike, e iai? Oaiaaiea i komo aku ai i-kaʻilikai screwdrivers me nā huihui 'o na pu ki. A oiai kekahi ua lukuʻia, ai ka lua o ka hiki ke recharged hoʻohana 'ana i kekahi recharging piha hoʻoluku. Ma keia hihia, no ka piha replenishment o ka ikehu i ka hora. Nona iho no ka o na pu ki mea 1.5 Ah ma ke anakahi uila o 18 V.
hou functionality
ʻanoʻenehana hiʻona
Consumables a me Last
Reviews o ka mana
Reviews e pili ana i ergonomics
Reviews o ka pono manao
E like me nā kānaka hoʻokūkū
Ke kükohu Ua hala loa he wahi lihi iki o nā kānaka hoʻokūkū ikaika a hooku iho la ia ma ke kumu kuai huahelu 7-9 tausani. Hamo i. Ma kekahi, DeWALT e kaumaha ana aneane'ālike hoʻololi 'DCD776S2, a i ka iki kiekie ae hopena wahi, i ka backlight, akā,ʻeli ka ho ia emi. Mea nā noi i loko o ka ohana Makita - nā loli DHP343SYE. Kēiaʻano hana i ke anakahi uila o 14,4 V -, niioaaonoaaiii, a me ka mana e like ai i lalo, a me kaʻeli kiko'î. Akā, inā kiʻekiʻe holo 'awelika o ka kūikawā pono ole, a me ka hiki ke haawi aku ana kāu mau koho a hiki i keia hoohalike. Ka loa mea competitor, i i kaua ka hopena screwdriver Hitachi DV18DCL2, he GSR 180-Li mai Bosch. Keia ua kekahi huiʻepekema, manaʻia e kekahi o na pu ki o 18 V. naʻe, ka mea, ua oi ikehu - 54 HI, i ka mämä holo kiʻekiʻe o kuapo, i ke alo o ke alakaʻi-kukui, a me nā mea a pau o keia oi uku kaumaha - 1,53 kg.